Wydarzenia

Bydgoskie Targi Sportowo-Rekreacyjne

Już 2 września w bydgoskim Myślęcinku odbędą się Targi Sportowo-Rekreacyjne. To pierwsze tego typu wydarzenie nad Brdą, które stanowić będzie doskonałą platformę do promocji klubów sportowych, dostawców sprzętu oraz firm związanych z rekreacją i zdrowym stylem życia.

ZUMBA GOLD dla Seniorów

Od października 2022r. zapraszamy wszystkie osoby po 60 r.ż. na BEZPŁATNE zajęcia z ZUMBY (ZUMBA GOLD) do klubu Fit&Sport Studio znajdującego się w dawnym budynku Drukarni – dzisiejsze Bydgoskie Centrum Finansowe przy ul. Jagiellońskiej 1.

Wernisaż pt. „Panowie motywują Panie – badajcie się Kochane"

Z okazji Europejskiego Dnia Walki z Rakiem Piersi zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu „Panowie motywują Panie – badajcie się Kochane”(...)

Wspieramy Waleczne Dzieciaki

Wspieramy Lokalny Sport = Wspieramy Waleczne Dzieciaki!
4 czerwca spotykaliśmy się przy hali sportowo-widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy. To tutaj odbyła się kolejna odsłona biegu z przeszkodami dla dzieci „Waleczne Dzieciaki„(...)

Wioślarska Liga Amatorów

W minioną niedzielę w ramach akcji Wspieramy Lokalny Sport mieliśmy zaszczyt zasponsorować i wręczyć puchar zwycięskiej osadzie ósemki ze sternikiem Mix- osada łączona z 4 kobiet i 4 mężczyzn(...)

TRENING DLA AŚKI

W dniach 13-14 listopada organizujemy wydarzenie sportowe, z którego cały dochód przeznaczamy na leczenie naszej koleżanki – wspaniałej osoby, która całe swoje życie jako instruktor i trener personalny(...)

Dyniowe Warsztaty Kulinarne dla dzieci

Wraz z Boskie Bistro Kawiarenka Obywatelska serdecznie zapraszamy do Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu BCOPW Gdańska 5 na Dyniowe Warsztaty Kulinarne(...)

Bezpieczny Senior - październik 2021

Zapraszamy wszystkie osoby powyżej 60 r.ż. na cykl zajęć sportowych AKTYWNY SENIOR, które odbywać się będą w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5(...)

Warsztaty kulinarne

Wraz z Boskie Bistro Kawiarenka Obywatelska zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Kulinarnych dla dzieci pt. Coś Słodkiego”(...)

Bezpieczny Senior

Zapraszamy wszystkie osoby powyżej 60 r.ż. na cykl zajęć sportowych AKTYWNY SENIOR, które odbywać się będą w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5(...)

Rodzinne Spotaknie z Mikołajem

Zapraszamy na bezpłatne Rodzinne Spotkanie z Mikołajem w naszej bajkowej Krainie Świętego Mikołaja wszystkich posiadaczy Bydgoskiej Karty Rodziny 3+(...)

Rodzinne Walentynki

Fundacja Dla Życia i Zdrowia wraz z partnerami Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek oraz Boskie Bistro zaprasza wszystkie rodziny ze swoimi dziećmi(...)

Rodzinna Biesiada z Babcią i Dziadkiem

Fundacja Dla Życia i Zdrowia wraz z partnerem Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek zaprasza wszystkie dzieci ze swoimi rodzicami oraz ukochanymi(...)

Bydgoszcz Czyta Małemu Misiowi

Ruszyła kolejna edycja projektu Bydgoszcz Czyta Małemu Misiowi. Akcja jest częścią Międzynarodowego projektu czytelniczego pt. „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury"(...)

Bieg przez Błoto – Festyn Rodzinny

W ramach projektu mającego na celu wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz integracji społeczności lokalnej zapraszamy serdecznie(...)

Aktywne poranki dla dzieci i młodzieży

Nasza Fundacja startowała w konkursie otwartym Gminy Dobrcz na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i co więcej udało nam się pozyskać środki na(...)

Charytatywny Bieg dla Angeliki Saganowskiej

W najbliższą sobotę jako partnerzy wydarzenia zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Charytatywnym Biegu dla Angeliki Saganowskiej! Pomóż Angelice i Ty!

Zbiórka dla dzieci z oddziału onkologicznego

Marzec, niby ponad miesiąc do Wielkanocy ale…. to tak naprawde nie jest wiele czasu, sam zając depcze nam po piętach. Organizujemy fajną akcje dla dzieciaków(...)

Bydgoski Wieczór Sportów Walki

Z racji tego, że jesteśmy zespołem nastawionym na poszerzanie horyzontów postanowiliśmy podjąć współpracę z Golden Dragon Gym i zorganizować(...)

Oddaj krew i stań się bohaterem!

Chcemy Wam opowiedzieć pewną historię. Jest sobie dwuletni Olek, piękny chłopak o jeszcze bardziej uroczym uśmiechu. Ma wspaniałych Rodziców, malutką siostrę(...)

Wspólne Kolędowanie

Serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi o dobrym serduszku na wydarzenie, które odbędzie się już 9.12.2018r. o godzinie 13:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrczu(...)