Wydarzenia

Rodzinne Spotaknie z Mikołajem

Zapraszamy na bezpłatne Rodzinne Spotkanie z Mikołajem w naszej bajkowej Krainie Świętego Mikołaja wszystkich posiadaczy Bydgoskiej Karty Rodziny 3+(...)

Rodzinne Walentynki

Fundacja Dla Życia i Zdrowia wraz z partnerami Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek oraz Boskie Bistro zaprasza wszystkie rodziny ze swoimi dziećmi(...)

Rodzinna Biesiada z Babcią i Dziadkiem

Fundacja Dla Życia i Zdrowia wraz z partnerem Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek zaprasza wszystkie dzieci ze swoimi rodzicami oraz ukochanymi(...)

Bydgoszcz Czyta Małemu Misiowi

Ruszyła kolejna edycja projektu Bydgoszcz Czyta Małemu Misiowi. Akcja jest częścią Międzynarodowego projektu czytelniczego pt. „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury"(...)

Bieg przez Błoto – Festyn Rodzinny

W ramach projektu mającego na celu wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz integracji społeczności lokalnej zapraszamy serdecznie(...)

Aktywne poranki dla dzieci i młodzieży

Nasza Fundacja startowała w konkursie otwartym Gminy Dobrcz na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i co więcej udało nam się pozyskać środki na(...)

Charytatywny Bieg dla Angeliki Saganowskiej

W najbliższą sobotę jako partnerzy wydarzenia zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Charytatywnym Biegu dla Angeliki Saganowskiej! Pomóż Angelice i Ty!

Zbiórka dla dzieci z oddziału onkologicznego

Marzec, niby ponad miesiąc do Wielkanocy ale…. to tak naprawde nie jest wiele czasu, sam zając depcze nam po piętach. Organizujemy fajną akcje dla dzieciaków(...)

Bydgoski Wieczór Sportów Walki

Z racji tego, że jesteśmy zespołem nastawionym na poszerzanie horyzontów postanowiliśmy podjąć współpracę z Golden Dragon Gym i zorganizować(...)

Oddaj krew i stań się bohaterem!

Chcemy Wam opowiedzieć pewną historię. Jest sobie dwuletni Olek, piękny chłopak o jeszcze bardziej uroczym uśmiechu. Ma wspaniałych Rodziców, malutką siostrę(...)

Wspólne Kolędowanie

Serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi o dobrym serduszku na wydarzenie, które odbędzie się już 9.12.2018r. o godzinie 13:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrczu(...)