Wsparcie od Rodziny Dotsenko

xx

xx

Z wielką radością i wdzięcznością pragniemy podziękować Paniom Victorii, Annie i Valeremu Dotsenko za nieocenione wsparcie, jakie okazały naszym dotychczasowym działaniom. Dzięki hojności rodziny Dotsenko, otrzymaliśmy cenny sprzęt medyczny, w tym wiele wózków inwalidzkich oraz inne niezbędne przyrządy medyczne, które stanowią nieocenioną pomoc dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Wasza życzliwość i wspaniałomyślność znacząco przyczyniły się do polepszenia jakości życia tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Wasza bezinteresowna pomoc pozwala nam kontynuować naszą misję, jaką jest niesienie pomocy tym, którzy zmagają się z wyzwaniami zdrowotnymi.

Chcielibyśmy również wyrazić szczere podziękowania dla wspaniałej kobiety Sylwia Dombek-Gawron za tak aktywną i bezinteresowną współpracę oraz dla Dominika Nowickiego za jego nieocenioną i bezinteresowną pomoc w transporcie sprzętu medycznego do naszych magazynów. Wasze zaangażowanie sprawiło, że nasza praca stała się bardziej efektywna, a dary, które otrzymaliśmy od Pani Dotsenko, mogły trafić do tych, którzy najbardziej ich potrzebują.

Dzięki Waszej życzliwości, trosce i wsparciu, możemy nadal działać na rzecz poprawy jakości życia osób zmagających się z różnorodnymi wyzwaniami zdrowotnymi. Wasza hojność i dobroć wzruszyły nasze serca i dodają nam sił w realizacji naszej misji.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Paniom Victorii, Annie i Valeremu Dotsenko, Sylwii Dombek-Gawron oraz Dominikowi Nowickiemu za Wasze cenne wsparcie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Waszą życzliwość i dobroć, które przyczyniają się do niesienia pomocy tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.