Szlachetna Paczka

Dołączamy do grona darczyńców Szlachetnej Paczki♥️
 
Wybraliśmy rodzinę pani Marty, która została samotną matką.
W tej sytuacji bardzo wspomogła ją mama, pani Maria. Obie bardzo kochają Michała. Rodzina wiodła spokojne życie, dzieląc się opieką nad dzieckiem i innymi obowiązkami domowymi.
 
Niestety kilka miesięcy temu zaczęły się problemy zdrowotne pani Marii. Przeszła operację usunięcia części śródstopia i palca u nogi. W związku z tym musiała zrezygnować z pracy. Natomiast firma, w której pracuje pani Marta, upada, a kobieta straciła zatrudnienie. To bardzo odbiło się na jej zdrowiu psychicznym. Rodzina została bez środków do życia. Utrzymują się ze świadczeń, w łącznej kwocie 2807 złotych, a koszty utrzymania i leczenia to razem 1987 złotych. Miesięcznie pozostaje 69 złotych na członka rodziny.
 
Do najważniejszych potrzeb rodziny należą:
1. Żywność (herbata, kasza, konserwy mięsne, makaron, kawa, cukier, olej, konserwy rybne, mąka, ryż, dżem, owoce i warzywa w puszkach, soki dla dzieci, słodycze)
2. Środki czystosci (mydło / żel myjący, pasta do zębów, płyn do mycia naczyń, płyn do płukania, szampon, podpaski/tampony, płyny czyszczące, proszek do prania, szczoteczka do zębów, pampersy dla dorosłych).
3. Materiały szkolne (farbki, papier kolorowy, klej, przybory do pisania, nożyczki, bloki, kredki, plastelina)
 
Prosimy wszystkie osoby o dobrym sercu o dołączenie do naszej akcji i zapraszamy do składania darów w recepcji Centrum Zabaw i Animacji Złoty Smoczek (ul. Jagiellońska 1, poziom P1) lub Fit&Sport Studio (ul. Jagiellońska 1, poziom -1) do 10 grudnia 2022r.
 
Dobro powraca♥️♥️♥️